PAYLAŞ

Ara transfer dönemi bütün hızı ile devam ederken ve artık Spor Toto Süper Lig’de ikinci yarı adım adım yaklaşırken, takımlar da son hamlelerini yapmayı ve kadrolarını güçlendirmeyi sürdürüyorlar.

Son transfer hamlesi Galatasaray’dan geldi. Galatasaray, Yeşil Burun Adaları menşeli sol kanat oyuncusu Garry Rodrigues ile anlaşmaya vardı ve oyuncuyu İstanbul’a getirdi.

Yunanistan’ın PAOK kulübünden Galatasaray’a adım atacak olan 26 yaşındaki kanat oyuncusu, birçok futbolseverin de merak konusu haline geldi. İşte bu merakınızı gidermek adına biz de Yeşil Burun Adaları menşeli oyuncu Garry Rodrigues’i biraz daha yakından tanımak istedik.

Levski ve PAOK Geçmişi Var

Futbol kariyerine ilk küçük adımları Hollanda’nın FC Twente kulübünde yapan, sırası ile Spatrta Rotterdam, Feyenoord Rotterdam, Real SC, Xerxes DZB, Rostocker FC, ADO Den Haag gibi takımlarda boy gösteren Yeşil Burun Adaları menşeli kanat oyuncusu Garry Rodriguez, FC Dordrecht, Elche CF, Levski Sofia son olarak da Paok’ta oyununu geliştirdi ve sivrildi.

Levski Sofia kulübünde 47 maça çıkan Garry Rodriguez, 21 gol atıp, 14 asist yaparken, son kulübü Paok’ta da 58 maçta 13 gol atıp, 14 asist yapmayı başardı.

Çok Süratli Ve Gole Dönük

Yeşil Burun Adaları menşeli kanat oyuncusu Garry Rodrigues, oldukça süratli ve hareketleri seri bir isim.

Rakip eksiltebilen ve kaleye dikine sokulma becerisi olan Garry Rodrigues, gole de dönük bir futbolcu görüntüsü veriyor.

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.