PAYLAŞ

Bu sezon başında İngiltere’nin son şampiyon takımı Leicester City’den ülkemize gelen ve Beşiktaş forması giymeye başlayan İsviçre pasaportlu, tecrübeli orta saha oyuncusu Gökhan İnler, aynı zamanda eski de bir Napoli‘li.

Napoli forması ile tam 4 sezon İtalya Seri A’da mücadele eden Gökhan İnler, Şampiyonlar Ligi B grubunda Beşiktaş forması ile eski takımına karşı oynayacak.

Gökhan İnler, bu önemli maç öncesinde UEFA.com‘a verdiği röportajda, Beşiktaş’ta oynamanın kendisinin çocukluk hayali olduğunu vurguladı.

Gökhan İnler’in UEFA.com röportajından satır başları ise şöyleydi;

 I used to hear the links every day of every month! It felt destined now, though. I’ve come to a great club who I’ve been following for years. I used to watch the big games and derbies when I was younger, and now my childhood dream has come true, so I’m really happy.

When I was young I used to go to Beşiktaş’s training camps, which were very close to the house I grew up in (in Switzerland), 20 minutes away. Beşiktaş have always been in my heart.

Everything happened very quickly before the transfer deadline. That initial period wasn’t easy for me, arriving and then playing four games in two weeks. But my team-mates and coach really helped and I’ve managed to fit in very well…

Röportajın tamamı için UEFA.com

“Beşiktaş, Çocukluk Hayalimdi”

UEFA.com‘un, Gökhan İnler’in yıllardır Türkiye’ye transferi için adının geçtiğini ve neden bu sefer doğru an olduğunu ve doğru kulübün Beşiktaş olduğunu düşündüğünü sorması üzerine İnler, gençken Beşiktaş antrenmanlarını tutku ile takip ettiğini, Beşiktaş’ta oynamanın kendisinin çocukluk hayallerinden biri olduğunu ve her zaman kalbinin Beşiktaş için çarptığını bildiğini belirten açıklamalarda bulundu.

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.