PAYLAŞ

Spor Toto Süper Lig‘de 19. hafta heyecanı an itibariyle futbolseveri sarmışken, biz de ligimize dair keyifli derlemeler yapmaya devam ediyoruz.

Spor Toto Süper Lig’de geride kalan 18 hafta düşünülürse, bu 18 maç sonunda göz dolduran, her futbolseverden hemen hemen geçer not alan ve takımı için en faydalı olan 5 defansif orta saha oyuncusunu yani bir başka deyişle önliberoyu biraraya getirmek istedik.

Atiba Hutchinson – Beşiktaş

Beşiktaş’ın Ahtapot lakaplı Kanadalı orta alan oyuncusu Atiba Huthinson şu an ligimizin belki de en faydalı defansif orta sahası konumunda.

Atiba Hutchinson, 16 Spor Toto Süper Lig maçında 3 asist yaptı ama rakamlarla anlatılamaz bambaşka katkıları oldu.

Mehmet Topal – Fenerbahçe

Fenerbahçe’nin A Milli orta sahası Mehmet Topal, çalışkanlığı, azmi, her ne pahasına olursa olsun tekmeye kafa sokan futbolu ile övgüyü hakediyor.

Mahmut Tekdemir – Medipol Başakşehir

Spor Toto Süper Lig’i tam 17 hafta lider götüeren Medipol Başakşehir’in bu başarısındaki en büyük paylardan biri kuşkusuz önlibero mevkiindeki çalışkan oyuncusu Mahmut Tekdemir’in.

Mehmet Güven – Osmanlıspor

Osmanlıspor’un deneyimli orta alan oyuncusu Mehmet Güven, bu sezon bambaşka bir futbol oynuyor.

Osmanlıspor orta sahasının ve defansının adeta sigortası olan Mehmet Güven, adeta futbolunun baharında.

Ali Çamdalı – Atiker Konyaspor

Atiker Konyaspor’un savaşçı ve hırslı orta alan oyuncusu Ali Çamdalı, takımdaki hem defansı hem de orta sahayı toplayan isimlerin başında geliyor.

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.