PAYLAŞ

Bazı futbolcular vardır ki yeşil sahalarda oynadıkları futbol ne kadar iyi veya kötü olursa olsun kendilerine has çeşitli saç stilleri ile hatırlanırlar.

Yıllarca bu tip örnekleri biz futbolseverler sayısız kez gördük. Dünya futbolundan saç stili söz konusu olunca akla i,lk gelen  isimleri hatta daha önceki bir yazımıza konu bile ettik.  

Yazıyı hatırlamak isterseniz buyrun – Enteresan Stilleri İle Hatırladığımız 7 Futbolcu

Şimdi gelelim günümüz itibariyle sahada saçıyla oynamadık, stilini değiştirmedik gün bırakmayan aktif futbolcu kardeşlerimize…

Ricardo Quaresma – Portekiz

Beşiktaş’ın ve Portekiz’in asi çocuğu Ricardo “Q7” Quaresma, son dönemde saç stili olayını öyle abarttı ki hemen hemen her maça bambaşka bir saç stili ile çıkar oldu.

Hatta futbolseverler her maç öncesi Q7’yi görünce saç stili hakkında “Yine ne yapmış?” sorusunu sormadktan kendilerini alamıyorlar.

Paul Pogba – Fransa

Manchester United’ın bu sezon inanılmaz bir bonservis bedeli ile kadrosuna kattığı Fransız orta saha oyuncusu Paul Pogba kendi adı ile birlikte saç stilleri de anılan bir isim haline geldi.

Cristiano Ronaldo – Portekiz

Portekiz futbolunun yetiştirdiği en büyük yeteneklerden biri olan Real Madrid’li yıldız Cristiano Ronaldo, adeta berberini de her maçta yanında gezdiriyor gibi.

Neymar – Brezilya

Brezilya’nın ve Barcelona’nın olağanüstü yetenekli forveti Neymar, yeşil sahalardaki hünerlerinin yanında saç stillerini sık sık değiştirmesi ile de ünlü.

Morouane Fellaini – Belçika

“Bonus” deyince akla ilk gelen futbolcu kuşkusuz kabarık saçları ile ünlü Belçika’lı orta saha oyuncusu Marouane Fellaini’den başkası değil.

Lionel Messi – Arjantin

Arjantin’in ve Barca’nın en büyük yeteneği Lionel Messi’de saç stili ile konuşulan futbolcular arasına katıldı desek yanlış olmaz.

Lionel Messi’nin civciv sarısı saçları, bakalım bu sezon kendisine upurlu gelecek mi?

David Luiz – Brezilya

Brezilya’lı stoper David Luiz, PSG macerasından sonra bu sezon başında yine eski göz ağrısı Chelsea’ye geri döndü.

Tabiki bu geri dönüş en çok Londra’da yer alan ve perma yapabilen berberlere yaradı.

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.