PAYLAŞ

Futbol aslında Futbol’dan daha fazlasıdır!

Futbol, sadece saha içinde 22 kişinin meşin bir yuvarlak peşinde koşturması değil, bu oyuna tutku duyulması her an her yerde desteklenmesi adeta bir yaşam biçimi haline gelmesidir.

Bazen milyonlarca kişinin takip ettiği ünlü bir Hollywood yıldızının da Futbol heyecanına kendisini kaptırdığını ve yaşadığı tutku dolu hislere tanık oluruz. Tabiki futbolseverliğin doğası budur aslında. Heyecan, tutku, adrenalin ve “Gol” sevinci …

İşte bu anlamda derlenen listemizde, hepimizin tanıdığı Hollywood yıldızlarının hangi Futbol takımını desteklediğini gelin birlikte öğrenelim.

Tom Hanks – ASTON VİLLA

Yeşil Yol, Cast Away, Forrest Gump gibi Oscar’lık filmlerle tanıdığımız Amerikalı aktör Tom Hanks, korkunç derecede Aston Villa taraftarı olması ile ünlü.

Catherine Zeta-Jones – SWENSEA CİTY

Güzelliği ile birçok Hollywood filminde kalplerimizi fetheden Catherine Zeta-Jones, İngiltere Premier Ligi takımlarından Sweansea City taraftarı olmakla övünüyor.

Daniel Craig – LİVERPOOL

Son James Bond, Daniel Craig, “You’ll Never Walk Alone” diyen tribünlere ortak olmaktan kıvan duyan bir Hollywood yıldızı.

Elton John – WATFORD

Müziğin gelmiş geçmiş en büyük isimlerinden “Sir” ünvanlı Elton John, Watford taraftarı olmaktan büyük onur duyuyor.

Gerard Butler – CELTİC

İskoç kökenli bir Hollywood yıldızı olan ve “300 Spartalı” filmi ile tüm dünyaya adını duyuran Gerard Butler ülkesinin ekol takımlarından Celtic’in daimi taraftarı.

Hugh Grant – FULHAM

Romantik komedi filmlerinin yıldızı Hugh Grant, İngiltere Premier Ligi takımlarından Fulham’ın gönülden destekçisi.

Kevin Costner – ARSENAL

Hollywood sinemasının en büyük jönlerinden biri olan Kevin Costner’ın bir Arsenal taraftarı olduğunu hanginiz biliyordu?

Samuel L. Jackson – LİVERPOOL

Aksiyon, drama filmlerinin kült oyuncusu Samuel L. Jackson2ın da bir Liverpool taraftarı olduğunu biliyor muydunuz?

Liste

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.