PAYLAŞ

Futbol maçları izlemesi en keyifli spor aksiyonlarının başında gelir. Futbolsever izleyici, her türlü planını sadece bir futbol maçını seyredebilmek için feda edebilen kitledir. Bu hal ve tavrı ile de gurur duyar, futbola aşka bağlı olan insan.

Futbol maçlarını ev rahatlığında, televizyondan izlemek oldukça keyif vericidir. İçeceğinizi, çerezinizi hazırlar, geçersiniz ekran karşısına, tüm dünyayı unutarak. Tabiî ki bu aksiyondan çok daha keyifli bir şey daha vardır ki, o da bir futbol maçını, icra edildiği yerde stadyumda, locadan izlemek.

Locadan maç izleyenler bilir, futbol maçının kendi heyecan verici özelliği yanında bambaşka, keyifler de yaşar insan. Loca’dan maç izlemenin nasıl da ayrı bir keyif olduğuna dair anlatacaklarımız var…

 

Boğaz Sefası

yemek 7

Buradaki boğaz sefası, Boğaz Köprüsü ve deniz manzarasına dair bir keyfi anlatmıyor.

Loca’da maçı izlerken gelen atıştırmalar, yemekler, içecekler…vb boğaza dair ayrıntıların ta kendisini anlatmaya yönelik bu, boğaz sefası 🙂

Karşılama ve Hostesler

hostes 2

Loca’ya girdiğinizde sizi karşılayan güler yüzlü insanlar, iyi ve önemli hissetmenizi sağlayan faktörlerdir.

Ayrıca güzel hosteslerin çevredeki varlığı da, çok daha motive olmanızı sağlar 🙂

Koltukların Rahatlığı

Oturup, maçı izlediğiniz koltukların rahatlığından uykunuz gelmezse eğer, ev rahatlığında bir futbol maçı izleyebileceğinizi söyleyebiliriz, konforlu localarda.

Görüntüdeki Netlik

manzara

Tribünde her saniye önünüze geçen biri, her pozisyonda ayakta, görüş açınızı kapatan bir kitleye locada maç izlerken asla rastlayamayacağınızı söylememiz mümkün.

Hatta localarda yer alan televizyonlardan da istediğiniz gibi pozisyon tekrarlarını dahi seyredebilirsiniz.

Bu nedenlerledir ki, görüş açınız oldukça uygun, görüntü kaliteniz HD olacaktır.

Networking İmkânı

Genellikle localarda iş dünyasından kimselerle tanışabilir, yepyeni ve önemli insanlarla iş bağlantılarında bulunabilirsiniz. Bu anlamda localar klasik bir “networking” merkezleridir.

Otopark Avantajı

otopark 4

Mutlaka otomobilinizle futbol maçı izlemek için stadyuma gelmişsinizdir. Otopark işkencesi yüzünden hatta bazen gelmek bile istemezsiniz.

İşte locadan maç izlemenin bir artısı da, otopark işleri ile uğraşmaz, anahtarınızı görevliye verir ve koltuğunuza keyif ile kurulursunuz.

Havadan Geçilmeme

havalı adam

Bir futbol maçını locadan izliyorsanız, havanızdan geçilmez 🙂 Bu bir gerçektir.

Çevrenize anlata anlata bitiremez, her fırsatta locadan maç izlediğinizi üstüne basa basa vurgularsınız.

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.