PAYLAŞ

UEFA Avrupa Ligi‘nde artık nefesler tutuldu ve tek temsilcimiz Beşiktaş‘ın çeyrek final eşleşmesinde Fransız temsilcisi Olympic Lyon ile oynayacağı maçlar beklenmeye başlandı.

İlk maçı 13 Nisan‘da Fransa’da oynayacak olan siyah beyazlılar, rövanş maçında Olympic Lyon’u 20 Nisan‘da Vodafone Arena’da ağırlayacak.

Eşleşmenin ilk karşılaşması için tam 25 bin Beşiktaş taraftarının Lyon deplasmanında takımını destekleyeceği söyleniyor. Bu gerçek anlamda bir şölen demek aslında.

En Büyük Koz: Cenk Tosun

UEFA Avrupa Ligi’nin resmi Facebook sayfası da bu eşleşmeye mümkün olduğunca fazla yer vermeye çalışıyor.

Örneğin geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir Facebook postunda Beşiktaş’ın ve A milli takımımızın santraforu Cenk Tosun’un bu sezon UEFA Avrupa Ligi’nde 4 maçta 3 gol ile oynadığını, çeyrek finalde de siyah beyazlıların en büyük kozu olduğunu vurgulayan bir görüş yayınladı.

37 Maç 30 Gol: Alexandre Lacazette

Yine karşı cephe yani Olympic Lyon cephesine dair de çeşitli postlara yer veren UEFA Avrupa Ligi resmi Facebook hesabı, Fransız temsilcisinin en büyük kozunun ise bu sezon çıktığı 37 resmi maçta 30 gol kaydeden Alecandre Lacazette olduğunu vurguladı.

“Beşiktaş İle Tarih Yazmak İstiyorum”

UEFA Avrupa Ligi’nde temsilcimiz Beşiktaş’a ve yine Cenk Tosun’a dair yayınlanan bir başka Facebook postunda da milli golcünün sözlerine yer verildi.

Cenk Tosun: “We want to make history with Beşiktaş”

Cenk Tosun, Beşiktaş ile tarih yazmak istediğini söylerken tabiki siyah beyazlıların deneyimli teknik adamı Şenol Güneş’in varlığına da dikkat çekmeden geçmiyor.

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.