PAYLAŞ

Milli hafta dolayısı ile ligimize ara verilmişken, biz de çeşitli genel derlemeler yapmaya yine devam ediyoruz. Yeni derlememiz ise Spor Toto Süper Lig‘imizin bu sezon başından bu yana geçen 10 haftalık süre itibariyle adından söz ettiren ve gerek taktiksel gerekse yçnetim anlamında güçlü menajerleri hakkında.

İşte Spor Toto Süper Lig’in ilk 10 haftasında öne çıkan menajer;

Abdullah Avcı – MEDİPOL BAŞAKŞEHİR

Şu an Spor Toto Süper Lig‘imizin zirvesinde bulunan 26 puanlı Medipol Başakşehir’in oynadığı futbolun tek mimarı olan Abdullah Avcı, yıllardır oturtmak istediği mantaliteyi bu sezon sonuç olarak da net bir biçimde takıma yansıtmış görünmekte.

Şenol Güneş – BEŞİKTAŞ

Beşiktaş kulübüne adım attığı günden itibaren siyah beyazlı gönüllerde taht kuran, geçtiğimiz sezon takımı şampiyon yapan kurt hoca Şenol Güneş, bu sezona da iddialı başladı.

24 puanla ikinci basamaktaki Beşiktaş, kadrosu yenilense, uyum sorunu yaşasa da Şenol Güneş dokunuşu ile bu sezonun da en güçlü şampiyonluk adayı.

Hamza Hamzaoğlu – BURSASPOR

Galatasaray’da 3 kupa birden alıp görevine son verilen Hamza Hamzaoğlu, Bursaspor’un başında geçtiğimiz yıl aşılamaya çalıştığı sistemin bu sezon meyvelerini alıyor gibi görünmekte.

Mustafa Reşit Akçay – OSMANLISPOR

Trabzon kökenli bir futbol adamı olan Mustafa Reşit Akçay, gerek duruşu, gerek cümleleri, gerekse ortaya çıkardığı oyun felsefesi ile Spor Toto Süper Lig‘imizin en değerli menajerlerinden biri konumunda.

Igor Tudor – KDÇ Karabükspor

Yıllarca Juventus forması giymiş bir futbolcu olan KDÇ Karabükspor’un Hırvat menajeri Igor Tudor, bu sezon başında geldiği camiayı kalburüstü bir futbol oynatmaya ve Spor Toto Süper Lig‘de bir basamak ileri taşımaya niyetli görünüyor.

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.