PAYLAŞ

Spor Toto Süper Lig‘in 2017 – 2018 sezonun ilk devresini tamamladık. Ligimizin son haftasını geride bıraktığımız şu günlerde ilk yarının en değerli futbol simalarını belirlemek yine Futkolik ekibi olarak bizim görevimiz oldu.

Bizler de bu anlamda, Futkolik ailesi olarak Spor Toto Süper Lig’de ilk yarı biterken serimize kaldığımız yerden devam etmek istedik.

Bu sefer de Spor Toto Süper Lig’imizin 2017 – 2018 sezonunun ilk yarısının En Katkı Sağlayan 5 File Bekçisi‘ni yani ligin en verimli kalecilerini sizler için biraraya getirmeye çalıştık. Tabiki tekrar tekrar söylememiz gerekir ki, siz Futkolik okuyucularının görüşleri de bizler için oldukça önemli bu anlamda.

Yorumlarınızı bu postun altına bekliyoruz …

Bu listeyi hazırlarken de tamamen Futkolik editörlerinin kendi tercihlerine göre belirlenmiş bir En’ler seçimi yaptığımızı söylemeliyiz.

Spor Toto Süper Lig’imizin 2017 – 2018 sezonunun ilk yarısı sonunda En Katkı Sağlayan 5 File Bekçisi listemiz.

Bu listede de diğer listelerimiz ya da derlemelerimiz de olduğu gibi ligimizin ilk yarısının En Katkı Sağlayan 5 File Bekçisi‘nin son derece yer aldığı keyifli Youtube videolarını da bulabilirsiniz.

Volkan Babacan – Medipol Başakşehir

Harun Tekin – Bursaspor

Beto – Göztepe

Fernando Muslera – Galatasaray

Fabri – Beşiktaş

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.