PAYLAŞ

Spor Toto Süper Lig’de 2016 – 2017 sezonu yani 34. ve son hafta, bu haftasonu oynanacak maçlar ile tamamlanırken, biz de yine Futkolik ailesi olarak Spor Toto Süper Lig’de sezonun En’leri serimizi devam ettirmek istedik.

Daha önce de bu aynı konu başlığı altında Spor Toto Süper Lig’in En İyi 5 Santraforu ve Spor Toto Süper Lig’in En Yaratıcı 5 Orta Saha Oyuncusu serilerimizi sizlerle paylaşmıştık hatırlayacaksınız.

Şimdi de yine Spor Toto Süper Lig’imizin 2016 – 2017 sezonunun En Sağlam 5 Defans Oyuncusu’nu sizler için biraraya getirmeye çalışacağız. Tabiki sizlerin görüşleri de bizler için oldukça önemli bu anlamda. Yorumlarınızı beklediğimizi de hatırlatmalıyız.

Bu listeyi hazırlarken de,  şampiyonluk yarışı, asist krallığı, gol krallığı, yenilen gol sayısı veya oynama yüzdesi gibi değerlere göre değil, tamamen Futkolik tercihlerine göre belirlenmiş bir seçim yaptığımızı sözlerimize eklemeliyiz.

Ve işte Spor Toto Süper Lig’imizin 2016 – 2017 sezonunun En Sağlam 5 Defans Oyuncusu derlememiz.

Bu derlemede de aynı zamanda Spor Toto Süper Lig’in En Sağlam 7 Defans Oyuncusu’nun yer aldığı keyifli Youtube videolarını bulabilirsiniz.

Yalçın Ayhan – Medipol Başakşehir

Marcelo Guedes – Beşiktaş

Simon Kjaer – Fenerbahçe

Cristian Titi – Kasımpaşa

Diego Angelo – Antalyaspor

Jan Durica – Trabzonspor

Jagos Vukovic

BİR CEVAP BIRAK

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.